Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia R&O ma ciepły kolor drewna, który sprawi, że sypialnia stanie się przestronna i przytulna jednocześnie. Fot. Meble Vox

Meble do sypialni z rysunkiem drewna. Piękne!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 maj 2016 10:54 (aktualizacja: 20 maj 2016 11:04)

Meble z rysunkiem z drewna są zawsze na czasie i nigdy nie wyjdą z mody. Sprawdź jak pięknie prezentują się we wnętrzu sypialni.

Meble od sypialni z rysunkiem drewna mają swój niezaprzeczalny klimat. Wnoszą do wnętrza sypialni ciepło oraz intymny nastrój. Świetnie komponują się także z każdą stylistyką wnętrza. Z powodzeniem można je stosować zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i bardziej stylowych. Tym bardziej, że wybór kolekcji, i to zarówno tych wykonanych z drewna, jak i wykończonych okleiną wiernie odwzorowującą jego rysunek, jest bardzo bogaty.

Pięknie prezentują się zwłaszcza meble wykończone okleiną o ciepłym odcieniu, np. orzecha, jesionu lub sosny. Drewno to ma delikatne usłojenie, przez co nie dominuje wnętrza, a doskonale łączy się z kolorowymi dodatkami. 

Meble w ciemnym kolorze, jak dąb olejowany na brąz, doskonale spiszą się we wnętrzach stylowych, eleganckich lub nieco nostalgicznych w wyrazie. Ciemne odcienie drewna warto łączyć z ciepłymi kolorami ścian, jak zieleń czy żółty. 

 

   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA