Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko Classic Lux z zagłówkiem dość okazałym w wyglądzie. Sprawia, że surowa stylizacja staje się przytulna i ciepła. Fot. New Design

Meble do sypialni. Zobacz łóżka z pięknym zagłówkiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 gru 2015 13:33 (aktualizacja: 22 gru 2015 08:02)

Łóżko w sypialni powinno odgrywać pierwszoplanową rolę. Najlepszym wyborem będzie mebel z pięknym zagłówkiem.

Łóżko to bez wątpienia najważniejszy mebel w sypialni. To właśnie podczas snu mija nam najwięcej życia, dlatego warto wysypiać się dobrze i w wygodnym miejscu. Łóżko nie powinno jednak wyłącznie zapewniać wygody, ale również ozdabiać wnętrze sypialni. Wszak to właśnie ono stoi zawsze w najbardziej widocznym miejscu i to ono jest przeznaczone do najróżniejszych aranżacji przy pomocy narzut czy poduszek. 

Jednym z najsilniejszych trendów ostatnich lat jest moda na łóżka tapicerowane. Wykończone tkaniną czy skórą łoże doskonale ozdabia sypialnię, nadaje jej klasy i jednocześnie nieco przytulności. Łóżka tapicerowane wyposażone są często również w wysokie zagłówki, które również są bardzo zdobne. Do wyboru mamy zarówno gładkie, obite materiałem wezgłowia, jak też pikowane. Producenci chętnie ozdabiają je lśniącymi kamyczkami, drobnymi, mosiężnymi nitami bądź też tradycyjną połyskującą nicią. 

Wybór wysokiego zagłówka to także doskonałe rozwiązanie, jeśli nie wiemy jak zaaranżować ścianę za łóżkiem. Wybór zagłówka pikowanego lub ozdobionego wzorzystą tkaniną będzie dekoracją samą w sobie i sprawi, że ściany nie będziemy musieli dodatkowo w żaden sposób dekorować. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA