Meble.com.pl - komfort na miarę

Drewno dopełnione elementami w kolorze szarym to modne i popularne rozwiązanie. Taka szafka dobrze komponuje się z tapicerowanym łóżkiem. Fot. Swarzędz Home

Meble do sypialni. Zobacz śliczne szafki nocne

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 wrz 2016 08:49 (aktualizacja: 08 wrz 2016 09:48)

Mała, ale jakże pomocna i praktyczna. Szafka nocna to mebel, którego nie może zabraknąć w żadnej sypialni. Zobacz piękne modele.

Urządzając sypialnię bardzo często skupiamy się na wyborze łóżka z wygodnym materacem czy szafy o odpowiedniej wielkości. Zapominamy jednak nie raz o meblach, które są dodatkowymi elementami wyposażenia sypialni i znacznie wpływają na jej funkcjonalność. Jednym z nich są nocne szafki. To mały, ale wyjątkowo praktyczny mebel. Możemy na niej ustawić lampkę, odłożyć kubek z herbatą czy książkę. To mebel, który zapewnia komfort i jednocześnie pozwala zachować porządek wokół strefy spania.

Wybierając szafkę nocną możemy zdecydować się na mebel z jednej kolekcji - dzięki temu łóżko i szafka będą w tej samej konwencji stylistycznej. Jednak równie dobrze nocny stoliczek może się wyróżniać na tle innych mebli w sypialni. Jeśli potrzebujemy więcej miejsca do przechowywania przy łóżku, wybierzmy model z szufladkami. Jeśli zaś szafka ma służyć jedynie jako miejsce na lampę, warto wybrać model na wysokich nóżkach z samym blatem. Taki stolik będzie się prezentował wówczas bardzo lekko.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA