Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Ontario marki Paged. Ciepły kolor drewna wprowadza do salonu przyjazny klimat, a proste bryły sprawiają, że będzie on się prezentował nowocześnie. Fot. Paged

Meble drewniane. Te kolekcje warto mieć

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 sty 2015 17:35 (aktualizacja: 26 sty 2015 08:09)

Wielofunkcyjność, solidność i piękno drewna sprawiają, że mimo coraz to nowszych tworzyw sztucznych, pozostaje ono wciąż niedoścignionym ideałem oraz pożądanym materiałem w wyposażeniu wnętrz.

Drewno jest jednym z najdroższych materiałów w przemyśle meblarskim. Nie jest to jednak cena bez pokrycia, ponieważ za nią stoi wysoka jakość. Meble drewniane, w przeciwieństwie do mebli wykonanych z płyt drewnopodobnych są zgodne z naturalnym i ekologicznym trendem. Ponadto charakteryzuje je: wysoka wytrzymałość, trwałość i wysoka odporność na uszkodzenia typu mechanicznego.

Moda na drewniane meble nie przemija, a wszystko za sprawą jego nieocenionych walorów estetycznych. Kolor, zapach i faktura drewna to coś, co sprawia, że mimo dostępu do wielu innych surowców czy tworzyw, wciąż najchętniej wybieramy drewno. Kolejnym atutem wyboru drewnianych mebli jest możliwość łatwego ich odnowienia lub zmiany kolorystycznej, która nie będzie wymagała dużego nakładu finansowego. Zamiast wymiany całego umeblowania, możemy ograniczyć się do zmiany drobnych elementów wyposażenia i kolorystyki wnętrza. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA