Kolekcja Harmony (Szynaka) Meble. Fronty - płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej z elementami grafitowymi. Fot Szynaka Meble

Kolekcja Harmony (Szynaka) Meble. Fronty - płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej z elementami grafitowymi. Fot Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 03 wrz 2017 14:31 (aktualizacja: 04 wrz 2017 10:14)

Meble fornirowane. Zobacz piękne aranżacje salonów i jadalni

Ekologiczne, nowoczesne i niepowtarzalne – takie są meble wykańczane naturalnymi okleinami. Fornir zachowuje urok i właściwości litego drewna, a jest przy tym od niego tańszy. Zobaczcie piękne aranżacje salonów i jadalni, w których znalazły się meble fornirowane.

Hiszpański design - meble, które Was zachwycą!

Fornir jest cienką naturalną okleiną, przyklejaną do płyty meblowej. Skrawa się go z drewna, poddaje wybarwieniu i dostarcza do producenta mebli w postaci pasków. Każdy tego typu materiał jest unikalny pod względem wybarwienia i układu słojów niczym drewno i tak samo jak ono reaguje na wilgoć czy promienie słoneczne. Z biegiem czasu jego kolor się zmienia. Meble fornirowane są propozycją dla miłośników ekologii i naturalnych rozwiązań, ale też osób, które lubią się otaczać przedmiotami o wyższej jakości. Niezależnie od intencji kupujących meble fornirowane są niewątpliwie zakupem na długie lata.

Meble okleinowane naturalnymi fornirami tworzą we wnętrzu niepowtarzalny klimat i są wyznacznikiem eleganckiego stylu. Zwykle wpisują się w stylistykę klasycznych aranżacji, choć na rynku pojawiają się również meble projektowane specjalnie z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Za każdym razem wykorzystują one walory naturalnego drewna, wyrażające się w porowatej strukturze, rysunku usłojenia, zmiennej kolorystyce czy sękach. 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce