Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe meble w wersji total look to rozwiązanie idealne kiedy nasza kuchnia jest otwarta na salon. Całość prezentuje się harmonijnie. Fot. Studio Prostych Form

Meble kuchenne. To jest teraz modne!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 marz 2016 12:54 (aktualizacja: 04 marz 2016 08:31)

Na co postawić podczas aranżacji wymarzonej kuchni, by spędzony w niej czas był prawdziwą przyjemnością? Pokazujemy kilka przykładów na modne wnętrze.

Jeśli chodzi o trendy we wnętrzu kuchennym w najbliższym sezonie nie możemy spodziewać się znaczących zmian. Nadal aktualne będą trzy kierunki, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić w poprzednim sezonie. Styl skandynawski – oszczędny i funkcjonalny, z dominacją jasnych barw, drewna i delikatnych tekstur materiałów. Kierunek minimalistyczny, w którym królować będzie przede wszystkim biel i połyskujące powierzchnie. I wracający co do łask styl retro, który cechują drewniane, zdobione meble w pastelowych barwach - koniecznie w połączeniu ze stylizowanymi uchwytami i klamkami np. w kolorze miedzi czy złota.

Moda na spędzanie czasu w kuchni staje się najważniejszym miejscem domu. To dlatego chętnie otaczamy się przedmiotami i urządzeniami, które że nasze życie staje się prostsze, a czas spędzony w kuchni mija szybciej i znacznie przyjemniej. Modna kuchnia musi być więc wygodna w użytkowaniu. Ważne by miała użyteczne udogodnienia w postaci otwieranych dotykowo szafek, funkcjonalnego oświetlenia czy wszelkiego rodzaju akcesoriów, które mają na celu lepszą organizację przedmiotów niezbędnych do pracy w kuchni. Jeśli do kuchennego wyposażenia dodamy jeszcze inteligentny sprzęt AGD z możliwością sterowania telefonem komórkowym z dala od domu, zyskujemy nową jakość życia.

Niezależnie od tego na jaki styl i kolorystykę kuchni postawimy, pamiętajmy, że wystrój domu to nie sukienka czy buty, które możemy wymienić kolejnej wiosny – to zobowiązanie na lata. Obok obowiązujących trendów warto więc uwzględnić aranżacje, które będą odzwierciedleniem naszego gustu, upodobań oraz stylu życia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA