Meble.com.pl - komfort na miarę

Pokój młodzieżowy powinien iść z duchem czasu, a więc dostosowywać się do współczesnych trendów wyposażenia wnętrz. Geometryczne formy i minimalizm, to coś co zawsze jest modne, będzie więc bezpiecznym rozwiązaniem do pokoju nastolatka. Na zdjęciu kolekcja Graphic. Fot. Black Red White

Meble młodzieżowe. Najlepsze sposoby na urządzenie pokoju nastolatka

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 maj 2015 12:00 (aktualizacja: 25 maj 2015 08:38)

Pokój nastolatka to szczególnie wymagająca przestrzeń. Musi zapewniać prywatność, ale jednocześnie stwarzać warunki do nauki i spotkań z przyjaciółmi. Z pomocą przyjdą nowoczesne meble młodzieżowe.

Najlepszy sposób na urządzenie pokoju nastolatka, to przede wszystkim uwzględnienie wszystkich potrzeb młodego człowieka. W pokoju powinna być strefa odpoczynku, nauki, ale również dużo przestrzeni do przechowywania. Jak to wszystko zmieścić w jednym, zazwyczaj niewielkim pokoju?

Pomocne będą meble modułowe, za pomocą których zagospodarujemy nie tylko podłogę, ale również ściany. Modułowość  ma tą zaletę, że ustawienie mebli można dopasować nie tylko do własnych upodobań, ale również do możliwości pomieszczenia. Wąski pokój warto wyposażyć w więcej półek i szafek wiszących, aby pozostało jak najwięcej miejsca na podłodze. Szafa w pokoju nastolatka to również istotny mebel. Aby lepiej zagospodarować pomieszczenie, warto wybrać mebel narożny, z dodatkowymi półkami lub z biurkiem wewnątrz. 

Nie można też zapominać o designie. Pokój nastolatka również powinien być urządzony zgodnie z obowiązującymi trendami, w ciekawych kolorach i dobrych materiałach. Na szczęście dostępne na polskim rynku meble młodzieżowe, w większości przypadków te opcje oferują.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie ciekawe kolekcje mebli młodzieżowych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA