Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Balance marki Meble Vox. Fot. Meble Vox

Meble modułowe, które samodzielnie zaplanujesz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 kwi 2016 15:01 (aktualizacja: 07 kwi 2016 08:04)

Możliwość samodzielnego zaplanowania wyglądu mebli w salonie to nie tylko wygoda, ale również sposób, na wyrażenie siebie.

Nowa kolekcja mebli Vox zaprojektowana przez polskie projektantki Joannę Leciejewską i Wiktorię Lenart, to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie niezależność w aranżacji wnętrz. System Balance pozwala bowiem samodzielnie tworzyć zestawy mebli do przestrzeni dziennej czy pokoju młodzieżowego. Wystarczy wybrać podstawę, a następnie zaprojektować mebel, układając naprzemiennie skrzynki i półki. Meble nie wymagają również użycia jakichkolwiek wkrętów czy śrub, bowiem poszczególne elementy sczepia się ze sobą za pomocą samoprzylepnej maty antypoślizgowej.

Kolekcja Balance zdobyła w roku 2016 nagrodę Top Design Award. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla polskich marek i projektantów. Co roku przyznawane jest podczas targów arena DESIGN w Poznaniu. System Balance, zaprojektowany przez Wiktorię Lenart i Joannę Leciejewską, otrzymał główną nagrodę w kategorii "przestrzeń domowa". 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA