Meble.com.pl - komfort na miarę

Elegancki stół wyjątkowo dobrze prezentuje się z tapicerowanymi krzesłami. Fot. Galeria Wnętrza

Meble na bogato - piękne, luksusowe i z klasą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 kwi 2014 10:02 (aktualizacja: 14 kwi 2014 08:11)

Solidność, jakość i doskonała forma. To nieodłączne elementy ekskluzywnych mebli. Znajdź z nami odpowiedni dla siebie mebel, który przyciąga wzrok drogim wyglądem.

Któż z nas nie lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Nienaganna estetyka otaczających nas rzeczy ma znaczący wpływ na samopoczucie, a także na poczucie wartości. Tą zaś doskonale podnoszą przedmioty, które są, bądź wyglądają, na drogie i ekskluzywne. Najlepszym wyborem są meble, ponieważ po skończonym dniu pracy to właśnie w domu przebywamy najdłużej. Jest to więc otoczenie, które powinno nastrajać pozytywnie i być zaaranżowane według naszego gustu.

Bogactwo i różnorodność stylów

Aby urządzić mieszkanie lub dom w eleganckim stylu, wyglądającym na drogi i szykowny wcale nie trzeba kupować mebli wyłącznie od zagranicznych producentów. Faktem jest, że przykładowo włoskie meble mają niezwykle gustowną stylistykę, jednak przekłada się to także na ich koszt. Wśród polskich producentów znajdziemy meble, które stylizowane są na różne style jak np. delikatny i nieco romantyczny styl francuski bądź charakterystyczny i bardzo dominujący we wnętrzu styl angielski. Aranżując wnętrze na bogate i dostojne nie trzeba się też kierować wyłącznie stylami nawiązującymi do dawnych czasów, kojarzących się z dworkowymi wnętrzami. Sofy wyglądające jak modele z dworu Ludwika XVI wyglądają bardzo drogo, jednak niekoniecznie przypadną do gustu osobom ceniącym sobie lekkość i nowoczesność w wystroju wnętrz. Doskonale sprawdzą się wówczas minimalistyczne meble o geometrycznych formach.

Materiał to podstawa

To przede wszystkim materiały z jakich wykonane są meble decydują o tym, czy wyglądają one na drogie i gustowne. Sofa tapicerowana skórą będzie wyglądała na znacznie droższą niż sofa w tkaninie. Podobnie jest z meblami drewnianymi, które stawiamy w salonie czy jadalni. Jeśli komoda lub stół są lakierowane na wysoki połysk, a dodatkowo ich wybarwienie jest ciemne lub w egzotycznym fornirze, mebel od razu zyskuje na wartości. Mimo, że jego cena może wydawać się znacznie niższa niż nam się wydaje. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA