Meble.com.pl - komfort na miarę

"Esprit Home Bath Concept New York" Kludi. Fot. Kludi

Meble na kółkach zawsze pod ręką

  • Autor: kh
  • 18 cze 2014 14:22 (aktualizacja: 20 cze 2014 07:46)

Czy istnieje sposób na to by wszystkie drobiazgi w łazience, biurze lub pokoju dziecka mieć pod ręką? Owszem. Wystarczy zdecydować się na zakup mebli na kółkach, w których schowamy wszystkie potrzebne rzeczy.

Mobilność to cecha, która w pierwszej chwili absolutnie nie kojarzy się z meblami. Przesunięcie, choćby o kilkanaście centymentów szafy, kanapy, łóżka, komody, a niekiedy nawet stołu to wszak nie lada wyczyn, który przewyższa niejednokrotnie możliwości użytkownika - zwłaszcza gdy działa on w pojedynkę. Wyjątkiem są bryły, które z rozmysłem wyposażono w kółka lub rolki, tak by w każdej chwili można je było z łatwością i bez straty nawet chwili przesunąć w dowolne miejsce w pomieszczeniu.

W zdecydowanej większości przypadków w kółka wyposażane są niewielkie bryły takie jak biurowe kontenerki, czy niewielkie stoliki kawowe. Coraz częściej pojawiają się one również w pokojach dziecięcych, gdzie wykorzystywane są np. w przypadku biurek chowanych pod łóżka na antresoli, czy niewielkich komódek. Ale zdarza się również i tak, że kółka montowane są do dużych mebli tapicerowanych np. sof i foteli.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA