Meble.com.pl - komfort na miarę

Funkcjonalny stół oraz wygodne krzesła to sukces udanego spotkania na świeżym powietrzu w ogrodzie. Na zdjęciu kolekcja Amaze. Fot. Cane-Line

Meble na wiosnę. Najciekawsze kolekcje na balkon i taras

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 marz 2015 11:59 (aktualizacja: 25 marz 2015 08:51)

Nie ma nic przyjemniejszego, niż spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Najlepiej w zaciszu własnego tarasu czy balkonu, w pięknie zaaranżowanej przestrzeni. Do tego przydadzą się specjalne meble.

Cieplejsze dni sprzyjają spędzaniu dłuższego czasu na świeżym powietrzu. To także dobra okazja do uprzątnięcia tarasów i balkonów oraz przygotowanie ich na nowy sezon. Już teraz z powodzeniem można wystawić na zewnątrz meble, którym nie straszne są wczesno-wiosenne warunki pogodowe. 

Nie każdy może pozwolić sobie na prywatny ogród, jednak niemal wszyscy posiadamy przy mieszkaniach balkony. Warto je zaaranżować w taki sposób, aby nie były wyłącznie przestrzenią do suszenia prania, ale też miejscem, w którym można odpocząć, wypić kawę czy nawet się poopalać. Balkony często nie mają dużych powierzchni, więc nie zmieści się na nich ogrodowa sofa. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować całkowicie z mebli. Idealnie sprawdzą się drewniane meble, które można złożyć. Nie zajmują wiele miejsca, ale mimo wszystko są bardzo wygodne.

Na dużych tarasach przydomowych najlepiej sprawdzą się wygodne sofy i rozłożyste fotele wykonane z technorattanu, z miękkim siedziskiem. Pozwalają rozsiąść się równie wygodnie, jak we własnym salonie, jednak zapewniając przyjemność z łapania pierwszych promieni słonecznych. Doskonałym pomysłem są także drewniane leżaki, na których w chłodniejsze dni można położyć koc, zaś latem są idealnym miejscem do opalania.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA