Leżak z serii In Out marki Gervasoni (mood). Fot. Gervasoni (Mood)

Leżak z serii In Out marki Gervasoni (mood). Fot. Gervasoni (Mood)

  • Autor: mg
  • 27 kwi 2018 11:45 (aktualizacja: 30 kwi 2018 11:42)

Meble ogrodowe - leżaki idealne na elegancki taras

Wiosna to doskonały moment, żeby rozkoszować się wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Szczególny powód do zadowolenia mają w tym czasie właściciele dużych tarasów, które można zaaranżować w dowolny sposób. Tym razem polecamy leżaki gwarantujące komfortowy wypoczynek na tarasie.

Leżak jest meblem, o którego istnieniu przypominamy sobie właśne wiosną. Pogodne dni sprawiają, że chętnie spędzamy wolny czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się słonecznymi promieniami. Idealnym mejsce do wypoczynku są wówczas tarasy, które pozwalają choć na chwilę wyjść poza obręb czterech ścian domu.

Za sprawą pomysłowości projektantów leżaki zyskują coraz bardziej oryginalne formy. Dzięki temu mogą być nie tylko funkcjonalnym, ale też bardzo dekoracyjnym meblem. Ich konstrukcja powstaje z metalu lub drewna (koniecznie zaimpregnowanego, co chroni je przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych). Bardziej ekskluzywne modele są tapicerowane i wykończone tkaninami wysokiej jakości. Ergonomiczny kształt i regulowane oparcie podnoszą komfort użytkowania leżaków.

W naszej galerii prezentujemy leżaki zagranicznych, głównie włoskich, marek, które wyznaczają trendy w światowym designie.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce