Wiosną warto pomyśleć o zakupie fotela wiszącego lub hamaka. Fot. Miloo Home

Wiosną warto pomyśleć o zakupie fotela wiszącego lub hamaka. Fot. Miloo Home

  • Autor: mg
  • 01 maj 2018 23:09 (aktualizacja: 19 maj 2018 10:44)

Meble ogrodowe - wiszące fotele i hamaki

Ogród czy taras mają być przede wszystkim miejscem komfortowego wypoczynku. A nic tak nie relaksuje jak delikatne kołysanie na świeżym powietrzu. Dlatego wiosną warto pomyśleć o zakupie fotela wiszącego lub hamaka.

Nieważne, czy będzie to samotny wypoczynek w ogrodzie, czy też spotkanie na świeżym powietrzu w gronie rodziny lub przyjaciół, wiszący fotel bądź hamak na pewno dostarczy nam wiele radości. Jego delikatne kołysanie nie tylko odpręży ciało, ale również zrelaksuje duszę.

Na rynku dostępna jest szeroka oferta tego typu produktów, różniących się kształtem, kolorystyką i sposobem wykonania. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie komfortu, stąd mają nie tylko ergonomiczne formy, ale też są miękko wyściełane. Często bywają mocowane na wysokich wysięgnikach - takie modele są mobilne, więc można je ustawić w dowolnym miejscu. Niekiedy mocowane są do sufitu tarasu bądź - co oczywiste w przypadku hamaków - do pni drzew. Ważne, żeby ich konstrukcja była stabilna i dopasowana do ciężaru użytkownika. Wszak, obok komfortowego wypoczynku, liczy się także bezpieczeństwo.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce