Sofa ogrodowa z kolekcji "Aja" firmy Miloo. Fot. Miloo

Sofa ogrodowa z kolekcji "Aja" firmy Miloo. Fot. Miloo

  • Autor: mg
  • 07 sie 2017 12:01 (aktualizacja: 08 sie 2017 09:41)

Meble ogrodowe. Wybierz sofę do Twojego... ogrodu!

Meble ogrodowe coraz częściej upodobniają się do tych, które mamy w… salonie. Nic dziwnego, że do ogrodów lub na tarasy trafiają również eleganckie sofy, które tworzą komfortowe strefy wypoczynku. Przy okazji stają się one też prawdziwą ozdobą ogrodu, potwierdzając dobry gust jego właścicieli.

Zrywamy z aranżacyjną nudą. Zobacz, jaki może być nowoczesny regał!

Lubimy odpoczywać na świeżym powietrzu, przy sprzyjającej pogodzie spotykamy się na zewnątrz z przyjaciółmi bądź rodziną. Taras czy ogród – każde z tych miejsc wymaga zagospodarowania. Powoli odchodzą w niepamięć czasy, gdy wystarczyły naprędce przyniesione stoły i krzesła. Teraz ogród staje się wizytówką jego właścicieli na równi z wnętrzem domu. Ma być wyrazem ich dobrego gustu, a także pomysłowości. Nic dziwnego, że do jego aranżacji przykładana jest coraz większa waga. Odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku są meble o ciekawym designie i lepszej jakości. Szczególne miejsce wśród nich zajmują sofy przeznaczone do użytku zewnętrznego.

Sofy outdoorowe przykuwają uwagę swoim oryginalnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Stosowana tapicerka jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i wytrzymała na długotrwałe użytkowanie. Producenci oferują ją w szerokiej gamie kolorów, co poszerza możliwości aranżacyjne.

Coraz bardziej popularne są sofy modułowe, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Pozwalają one indywidualizować aranżację ogrodu i dopasować ją do konkretnych potrzeb.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce