Sofa outdoorowa z kolekcji Dias firmy Miloo Home. Fot. Miloo Home

Sofa outdoorowa z kolekcji Dias firmy Miloo Home. Fot. Miloo Home

  • Autor: mg
  • 10 kwi 2018 10:01 (aktualizacja: 11 kwi 2018 13:22)

Meble outdoorowe - najnowsze propozycje na sezon 2018

Wiosna w rozkwicie! To znak, że najwyższa pora zająć się urządzaniem ogrodu lub tarasu. Zobaczcie najnowsze propozycje mebli przygotowane specjalnie na sezon 2018.

Ranga aranżacji ogrodowych w ostatnim czasie bardzo wzrosła. Nie są to już miejsca, do których trafiają przypadkowe meble. Współczesne ogrody i tarasy stały się przestrzeniami, które chcemy urządzać równie atrakcyjnie jak wnętrza domów. Dlatego coraz chętniej sięgamy po markowe meble, niejednokrotnie o bardzo designerskich formach.

Co będzie modne w 2018 roku? Na pewno meble wykonane z naturalnego drewna, koniecznie w postaci kompletnych zestawów (np. stołów, krzeseł, stolików, szezlongów itp.), gdyż w przestrzeniach zewnętrznych, podobnie jak w domach, w cenie jest stylistyczna harmonia. Coraz więcej zwolenników zdobywają też meble z aluminium, lekkie, a przy tym - ze względu na możliwości materiału - przybierające najróżniejsze kształty. Niezmiennie popularne są meble z tworzyw sztucznych, choć ich jakość zdecydowanie różni się od tych znanych sprzed lat. Wszystkie meble outdoorowe łączy jedno - coraz wyższa jakość użytych komponentów, niezależnie, czy będą to tkaniny, tworzywa czy drewno.

Widocznym trendem w aranżacji przestrzeni zewnętrznych jest też ich "udomowienie". Do ogrodów trafiają zatem sofy i fotele, które do złudzenia przypominają meble stosowane we wnętrzach mieszkalnych. Mają one gwarantować komfortowy wypoczynek na wysokim poziomie, ale też być miejscem spotkań towarzyskich odbywających się "pod chmurką".

    


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce