Meble.com.pl - komfort na miarę

Aranżacja salonu z wykorzystaniem najnowszej kolekcji Movie. Kolekcję wyróżniają głośniki, wbudowane w panel telewizyjny, które szczególnie spodobają się miłośnikom czystego brzmienia. Fot. Bydgoskie Meble

Meble RTV. 10 najciekawszych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 kwi 2016 11:23 (aktualizacja: 26 kwi 2016 12:54)

Telewizor w salonie zajmuje dziś bardzo ważne miejsce. Dzięki odpowiednim meblom, będziemy mogli go pięknie wyeksponować.

Telewizor w salonie nie może być ustawiony byle gdzie i byle jak. Jeśli chcemy wygodnie oglądać filmy i jednocześnie cieszyć się doskonałą jakością dźwięku, powinniśmy zadbać o odpowiednie meble, na których będziemy mogli go ustawić. 

Meble RTV, które są przeznaczone do przechowywania sprzętu audio, ale również telewizora zapewniają oglądanie telewizji na odpowiedniej wysokości. Odbiornik powinien znajdować się dokładnie na wysokości naszych oczu, w momencie, kiedy siedzimy naprzeciw niego na sofie. Wieszając go na ścianie, często robimy to zbyt wysoko. Współczesne modele mebli RTV są więc odpowiednio niskie, tak aby telewizor ustawiony tuż naprzeciw sofy, znajdował się odpowiedniej wysokości. Wiele nowoczesnych modeli wyposażonych jest również w specjalne ścianki, do których odbiornik możemy przymocować.  

Meble przeznaczone pod telewizor pomogą nam również uporządkować wszelkie kable. Zamiast nieestetycznie leżeć na podłodze, będzie można je umieścić w specjalnych rynnach lub zagłębieniach szafek. Meble RTV to także doskonałe miejsce na przechowywanie dodatkowych urządzeń, jak DVD czy system audio. Współczesne modele często wyposażone są we fronty ze specjalną membraną, która zasłania sprzęt, ale pozwala dźwiękom swobodnie rozchodzić się po pomieszczeniu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA