Meble.com.pl - komfort na miarę

W systemie Median znajdziemy szafki RTV, komody oraz szafki wiszące. Specjalna powierzchnia frontów sprawia, że można ustawić za nimi głośniki bez uszczerbku na jakości dźwięku. Fot. Black Red White

Meble RTV. 12 modnych kolekcji z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 wrz 2015 14:32 (aktualizacja: 21 wrz 2015 08:15)

Nowoczesny salon to dzisiaj nie tylko oryginalna sofa i fotele, ale również designerskie dodatki. Jednym z ciekawych elementów wyposażenia salonu może być szafka RTV.

Przez dziesięciolecia powszechną praktyką było stawianie sprzętu dosłownie na czymkolwiek, co tylko było pod ręką, a więc komodach, regałach i ławach. W ostatnich latach zaczęły się pojawiać zarówno wysoko specjalizowane podstawy, jak i popularne szafki RTV, stanowiące kontynuację kolekcji do pokojów dziennych.

Współczesne szafki RTV – bez względu na styl – to zazwyczaj prostokątne w formie meble skrzyniowe, wyposażone w 2 lub 4 szuflady czy też otwarte półki. Szafka pod telewizor może mieć różną wysokość, szerokość i głębokość. Aktualnie trendy w urządzaniu wnętrz cenią swobodę aranżacyjną oraz łączenie różnych stylów, nie musimy więc decydować się na stolik RTV idealnie pasujący do pozostałych mebli w salonie - pięknie zaprezentuje się też szafka o zupełnie odrębnej stylistyce. Wystarczy dobrać ją z wyczuciem tak, aby całość prezentowała się spójnie i harmonijnie. 

Zobacz co jest aktualnie dostępne w polskich sklepach meblowych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA