Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Alaska zachwyca śnieżną bielą frontów. Kolekcję ocieplają fornirowane wstawki z orzecha amerykańskiego. Nowoczesny charakter mebli przełamuje także oświetlenie zastosowane we wnętrzach witryn. Fot. Agata Meble

Meble RTV. 20 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 paź 2014 08:25 (aktualizacja: 31 paź 2014 08:40)

W ofercie polskich sklepów znajdziemy wiele propozycji mebli RTV. Producenci zauważają zapotrzebowanie rynku na tego typu asortyment i go poszerzają. Same meble natomiast jeśli chodzi o ich wzornictwo podążają za światowymi trendami.

Aktualnie największą popularnością cieszą się wprawdzie meble o wzornictwie nowoczesnym, ale warto wskazać kilka propozycji także o stylistyce klasycznej. Meble takie nadają wnętrzom ciepła i atmosfery tradycji. W przypadku mebli nowoczesnych najmodniejsza jest prostota, minimalizm, w formie i w detalach. W tego typu meblach często stosowane jest szkło (np. półki), aluminium, czy też polerowana lub szczotkowana stal (uchwyty, nóżki).

Jeśli chodzi o kolorystykę w meblach nowoczesnych dominują obecnie kolory bardzo ciemne (głównie wenge) lub bardzo jasne (coraz modniejszy jest dąb bielony). Dość często można też spotkać łączenie takich dwóch kontrastujących ze sobą odcieni drewna. Wśród nich można wskazać czereśnię, różne odcienie dębu (np. czekoladowy), klon, buk, olchę, wiśnię, które występują w wykończeniu matowym, jak i lakierowanym na wysoki połysk.

Zapraszamy do obejrzenia wyselekcjonowanych propozycji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA