Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Montana" to piękna barwa drewna i praktyczne rozwiązania do salonu. Oprócz zamkniętych półek są także otwarte, w których można przechowywać np. filmy dvd. Fot. Paged

Meble RTV. Najciekawsze modele pod telewizor

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 gru 2014 13:49 (aktualizacja: 03 gru 2014 08:03)

Telewizor to dziś nieodłączny element salonu. Pokazujemy jak i na czym go ustawić, aby był nie tylko przydatnym urządzeniem, ale również pięknie prezentował się w pomieszczeniu.

Nowoczesne dziś modele telewizorów przeznaczone są do wieszania na ścianie. Jednak nie każdy ma ochotę na wiercenie dziur w ścianach, szczególnie, jeśli dopiero co wyremontowało się wnętrze salonu. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele mebli RTV, które przeznaczone są specjalnie do tego, aby ustawić na nich telewizor.

Wybierając miejsce w salonie, w którym ustawimy to urządzenie warto zwrócić uwagę czy nie jest ono usytuowane naprzeciw okna. Padające na ekran światło może ograniczyć nam widoczność, przez co oglądanie ulubionego serialu nie będzie wcale przyjemnością. Podobnie sprawa wygląda ze sztucznym światłem. W okolicy telewizora nie ustawia się lamp, a świetlówki spod sufitu nie powinny być skierowane bezpośrednio na ekran. 

Wśród mebli RTV mamy do wyboru niskie komódki, na których możemy ustawić telewizor. Ich rozmiar sprawi, że ekran będzie na wysokości naszego wzroku, kiedy siedzimy na sofie i oglądamy program. Dostępne są także specjalne panele, będące tłem dla systemu mebli, do którego to panelu można telewizor przymocować. To dobra alternatywa dla osób, które jednak telewizor wolałyby powiesić. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najświeższe kolekcje mebli RTV z polskich salonów meblowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA