Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesny zestaw Anya utrzymany w jasnej kolorystyce. Przeszklone elementy zostały wzbogacone o świetlówki LED, dzięki czemu wieczorami stanowią dodatkowe źródło światła w salonie. Fot. Black Red White

Meble RTV. Najlepsze modele pod telewizor

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 gru 2014 09:44 (aktualizacja: 16 gru 2014 07:52)

Praktycznie każdy z nas ma w salonie telewizor. Niektórzy wieszają go na ścianie, dokupując specjalne wieszaki, jeszcze inni korzystają z załączonych stojaków. Rzadko jednak stanowi on ozdobę...,a przecież mógłby. Zobaczcie jaka jest na to recepta.

Telewizor w salonie to dziś sprzęt oczywisty. Nie zawsze jednak stanowi on jego ozdobę, zaś częściej zwyczajny gadżet. Można jednak z telewizora uczynić atut pokoju dziennego, a wszystko to za sprawą odpowiedniego wyposażenia - czyli mebli. Współczesne RTV-ki to nie tylko niska szafeczka, na której można telewizor postawić, ale cała gama udogodnień, które sprawiają, że mebel ten jest funkcjonalny i ładny zarazem. 

Nowoczesne meblościanki stanowią swoistą kompozycję półek, szafek i witryn, które dają miejsce do przechowywania rzeczy tj. płyty z filmami dvd, płyty kompaktowe, jak również inne przedmioty domowego użytku. Można powiedzieć, że to klasyczna meblościanka, w której przewidziano miejsce na odbiornik telewizyjny. I słusznie, bo tak w większości przypadków jest.

Dla tych, którzy wolą modnie powiesić telewizor na ścianie producenci meblowi przygotowali kolekcje wyposażone w specjalną ściankę, do której ekran można przymocować. Dzięki temu nie musimy wiercić dziur w ścianach. Nowoczesne kolekcje swoją stylistyką, a szerzej, kolorystyką i strukturą stają się tłem dla telewizora i pięknie go eksponują na ścianie. Zwolenników tradycyjnego ustawiania odbiornika na meblu zadowoli ilość kolekcji do wyboru, bowiem dostępne są w sklepach zarówno minimalistyczne moduły ścienne, jak również tradycyjne szafki z otwartymi lub zamkniętymi półkami w wersji klasycznej i nowoczesnej. To zapewnia możliwość dopasowania mebla do stylistyki salonu. 

Podsumowując, telewizor, który stał się nieodłącznym elementem wyposażenia salonu, przeradza się poniekąd w jego dekorację, zyskując, poza funkcją zapewniania rozrywki, całkiem nowe zadanie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA