Meble.com.pl - komfort na miarę

Aranżacja salonu z wykorzystaniem najnowszej kolekcji Movie. Kolekcję wyróżniają głośniki, wbudowane w panel telewizyjny, które szczególnie spodobają się miłośnikom czystego brzmienia. Fot. Bydgoskie Meble

Meble RTV. Najnowsze kolekcje polskich producentów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 sty 2016 09:28 (aktualizacja: 21 sty 2016 08:49)

Meble stworzone dla miłośników kina domowego. Zobaczcie najnowsze kolekcje mebli RTV od polskich producentów.

Każdy miłośnik oglądania filmów w domowym zaciszu wie, że telewizor nie może być ustawiony w salonie byle jak i byle gdzie. To, czy będziemy oglądać telewizję z przyjemnością, zależy bowiem od wielu czynników. 

Najważniejszym z nich jest wysokość, na jakiej umieszczony jest telewizor. Powinien znajdować się od dokładnie na wysokości naszych oczu, w momencie, kiedy siedzimy naprzeciw niego na sofie. Nie wyżej, ani nie niżej, ponieważ będzie nam się wtedy szybciej męczył wzrok. Ponadto do telewizora powieszonego na ścianie zbyt wysoko, będziemy musieli zadzierać głowę do góry. To z kolei szybko zmęczy nasz kręgosłup. Współczesne modele mebli RTV są więc odpowiednio niskie, tak aby telewizor ustawiony tuż naprzeciw sofy, znajdował się odpowiedniej wysokości. Wiele nowoczesnych modeli wyposażonych jest również w specjalne ścianki, do których odbiornik możemy przymocować.  

Meble przeznaczone pod telewizor pomogą nam również uporządkować wszelkie kable. Zamiast nieestetycznie leżeć na podłodze, będzie można je umieścić w specjalnych rynnach lub zagłębieniach szafek. Meble RTV to także doskonałe miejsce na przechowywanie dodatkowych urządzeń, jak DVD czy system audio. Współczesne modele często wyposażone są we fronty ze specjalną membraną, która zasłania sprzęt, ale pozwala dźwiękom swobodnie rozchodzić się po pomieszczeniu. 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA