Meble.com.pl - komfort na miarę

W systemie Median znajdziemy szafki RTV, komody oraz szafki wiszące. Specjalna powierzchnia frontów sprawia, że można ustawić za nimi głośniki bez uszczerbku na jakości dźwięku. Fot. Black Red White

Meble RTV. Najnowsze kolekcje z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 paź 2015 10:29 (aktualizacja: 19 paź 2015 08:07)

Meble RTV są praktyczne, ale mają także coraz ciekawszy design. Zobacz najnowsze kolekcje dostępne w polskich sklepach.

Telewizor w salonie zajmuje coraz ważniejsze miejsce. Nie tylko kupujemy duże i nowoczesne odbiorniki, ale również chętnie tworzymy strefę wypoczynkową skupioną właśnie wokół telewizora. Warto więc wybrać odpowiednie meble RTV, które nie tylko pomogą odpowiednio wyeksponować urządzenie, ale również nadadzą wnętrzu ciekawy styl. 

Modne są dziś nowoczesne, niskie szafki RTV. Osadzone na cienkich nóżkach, z częściowo otwartymi półkami, w których możemy przechowywać urządzenia DVD lub ulubione płyty z filmami czy muzyką. Powodzeniem cieszą się zarówno kolekcje w bieli na wysoki połysk, jak również bardziej przytulne modele wykonane z drewnianego forniru w jasnych, ciepłych kolorach. Ciekawym rozwiązaniem szczególnie w małym salonie, będzie meblościanka z miejscem na telewizor. Odbiornik można ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego szafeczce lub zawiesić na panelu. Dzięki temu nie zniszczymy ścian, ponieważ nie będziemy musieli ich nawiercać. Nowoczesne modele meblościanek posiadają przesuwne drzwiczki, którymi można zasłonić telewizor w chwili, kiedy się go nie używa. 

Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz ciekawe kolekcje mebli RTV. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA