Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Varadero urzeka prostotą oraz pięknym kolorem drewna, które z tajemniczo podświetlonymi witrynami wprowadzają do salonu wyjątkowo elegancki styl. Fot. Paged Meble

Meble RTV. Propozycje do nowoczesnego salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 lis 2015 11:37 (aktualizacja: 19 lis 2015 08:34)

Któż z nas nie lubi zasiąść wygodnie przed telewizorem, aby obejrzeć ciekawy film? Warto wygodnie urządzić strefę TV. W tym celu przydadzą się odpowiednie meble.

Nowoczesny salon wymaga równie nowoczesnych rozwiązań. Strefa telewizyjna powinna być wyposażona nie tylko w zaawansowany technologicznie odbiornik telewizyjny, ale również w funkcjonalne meble, na których go ustawimy bądź zawiesimy. 

Ciekawym rozwiązaniem w salonie będzie nowoczesna meblościanka o prostych, minimalistycznych wręcz kształtach. Takie modele dostępne są najczęściej z panelem, na którym można zawiesić telewizor. Dzięki niemu nie musimy wiercić dziur w ścianach. Ponadto wysokość telewizora możemy dopasować do najlepszej dla nas, aby odbiornik był dokładnie w linii naszych oczu, kiedy siedzimy na kanapie.

Jeszcze ciekawszą opcją może być mała szafeczka RTV. Model o nietypowym kształcie lub wykonany z ciekawego materiału będzie nie tylko funkcjonalny, ale również może pełnić rolę dekoracji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA