Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Flamenco" firmy Mebin. Fot. Mebin

Meble RTV - synergia dekorów i barw

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 maj 2014 09:46 (aktualizacja: 29 maj 2014 07:57)

Meble pod telewizor, na pozór niepozorne, często stanowią najmocniejszy akcent we wnętrzu. Wybierając je warto więc postawić na bardziej niestandardowe wzornictwo, np. takie które łączy w sobie różne dekory bądź kolorystykę.

Jeśli lubimy salon w nieco bardziej zdecydowanej aranżacji, nadal w modzie jest łączenie różnorodnych barw i kolorów. Pamiętajmy jednak, że nasze upodobania mogą się zmienić, warto zatem gruntownie przemyśleć decyzję o połączeniu np. energetyzującej czerwieni z elegancką czernią czy limonkowej zieleni ze słoneczną pomarańczą. Nieumiejętne zastosowanie tak mocnych kolorów może zdominować wnętrze, zbyt mocno skupiając właśnie na nich naszą uwagę.

Mając to na uwadze dziś przygotowaliśmy dla was propozycje kontrastowe, ale w nieco łagodniejszym wydaniu. Są to kolekcje reprezentujące wzornictwo zainspirowane ponadczasowym zestawieniem bieli, beżów, szarości czy czerni. Niezwykle ciekawie prezentują się zwłąszcza meble RTV, w których łączone są  powierzchnie lakierowane z powierzchnią drewnianą lub fornirowaną. Również i w tym przypadku warto sięgnąć po dekory w bezpiecznej jasnej kolorystyce, zestawione z rodzimymi gatunkami drewna, np. dąb, orzech czy jesion. Dla osób lubiących kontrast i widoczną elegancję – szczególnie polecamy czarne lub czekoladowe lakiery w połysku z orzechem północnoamerykańskim.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA