Zestaw Possi Light pasuje do nowoczesnego wnętrza. Fot. BRW

Zestaw Possi Light pasuje do nowoczesnego wnętrza. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 07 lut 2018 08:53 (aktualizacja: 07 lut 2018 22:12)

Meble RTV w nowoczesnym stylu - zobacz 20 propozycji!

Współczesna szafka rtv ma być ozdobą salonu, nie tylko funkcjonalną skrzynką, na której ustawimy sprzęt audio-wideo. Popularne są więc te o minimalistycznych, geometrycznych formach, doskonale komponujące się z nowoczesnym sprzętem elektronicznym.

Coraz częściej w salonie chcemy mieć jak najmniej mebli, które zagracają lub przytłaczają wizualnie wnętrze. Stąd najchętniej wybierane rozwiązanie to dość długa szafka tv, ewentualnie uzupełniona o półkę, która optycznie „zamyka” taki układ na tle ściany. Rzadziej klienci poszukują paneli telewizyjnych, bowiem większość odbiorników jest wyposażona w odpowiedni system do zawieszania na ścianie, bez potrzeby dodatkowej podkładki. Są jednak takie układy mebli, w których panel nie tylko wygląda dobrze, ale też pozwala w ciekawy sposób podkreślić design telewizora.

Wśród dostępnych na rynku szafek i stolików RTV popularne są te o minimalistycznych, geometrycznych formach, wykonane np. z użyciem szkła, dzięki któremu mebel wizualnie „znika”, pozostawiając wrażenie większej przestrzeni. Taki rodzaj mebli RTV doskonale pasuje do supernowoczesnych odbiorników, stanowi wraz z nimi harmonijną całość.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ