Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Domenica z oferty Black Red White. Fot. Black Red White

Meble sypialniane. Piękne komody w dobrych cenach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 cze 2016 08:02 (aktualizacja: 16 cze 2016 09:29)

Komoda jest meblem bez którego sypialnia traci na funkcjonalności. Warto o niej pomyśleć, urządzając mieszkanie. Dziś prezentujemy piękne modele w dobrych cenach.

Komoda to mebel z historią, jednak nie ona odgrywa tu najważniejszą rolę, a to, jak praktyczna staje się z komodą sypialnia. Mebel ten zapewnia wiele miejsca do przechowywania, ponadto wymusza na nas utrzymanie porządku, bowiem w uporządkowanych szufladach łatwiej jest wówczas wszystko znaleźć.

Największą popularnością cieszą się klasyczne komody wyłącznie z szufladami. Jeśli jednak chcemy nadać sypialni eleganckiego stylu, warto wybrać bieliźniarkę. Ma ona szuflady połączone z prześwitującymi drzwiczkami - ze szkła lub plecionki. Charakter do sypialni wprowadzi również komoda, która wyróżnia się od reszty mebli sypialnianych. Nie musi koniecznie pochodzić z tej samej kolekcji co szafa czy łóżko. Mebel z powyginanymi nogami, o obłych kształtach, jak również fronty ozdobione nietypowymi mozaikami czy malunkami, nadadzą wnętrzu sypialni niesamowity klimat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA