Meble.com.pl - komfort na miarę

Szezlong Wiggleworm, projektu Deevie to konstrukcja fotela ze sprasowanej pianki. Mebel idealnie dostosowuje się do ciała. Fot. Sixinch

Meble tapicerowane. 10 wygodnych i eleganckich leżanek

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 maj 2015 15:46 (aktualizacja: 05 maj 2015 08:33)

Szezlong, zwany też leżanką lub otomaną, umożliwia komfortowy wypoczynek w pozycji półleżącej. Mebel ten lubi towarzystwo kanap i sof - najlepiej jednak prezentuje się osobno.

Szezlong to dość duży mebel i w naszych salonach najczęściej brakuje dla niego miejsca. Ciągle więc traktowany jest jako element luksusowy i niestety... zbędny. A szkoda, bo szezlong to prawdziwa perła w salonie. ich wybór na rynku jest ogromny. Możemy wybierać spośród modeli nowoczesnych, prostych w formie, klasycznych, stylizowanych na stare, na drewnianych nogach finezyjnie wygiętych, jak również tych w formie łódki na płozach z możliwością pełnej regulacji kąta nachylenia. Zwiększyła się także funkcjonalność współczesnych szezlongów – projektanci poprawiają ich walory wypoczynkowe, montując między innymi specjalne zestawy do masażu. Dla miłośników rozwiązań praktycznych natomiast tworzone są szezlongi z dużymi szufladami na pościel lub małymi schowkami na drobiazgi. Producenci oferują także szezlongi modułowe, budowane z segmentów, pozwalające na dobranie idealnego wariantu do wielkości pomieszczenia.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA