Meble.com.pl - komfort na miarę

Dekoracyjna noga stołu może nadać wnętrzu oryginalny styl. Na zdjęciu stolik Wow. Fot. Go Modern Furniture

Meble w jadalni. Zjedz obiad przy okrągłym stole

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 kwi 2015 12:12 (aktualizacja: 15 kwi 2015 08:09)

Klasyczny okrągły stół z ciekawymi, dekoracyjnymi nogami to mebel, który nigdy nie wyjdzie z mody. Świetnie sprawdza się zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń.

Stół to serce jadalni. To symbol domu i domowego ogniska. Dlatego warto dobrze przemyśleć jego wybór. Nie ulega wątpliwości, że stół przy którym spożywamy posiłki powinien być wygodny oraz dopasowany do pomieszczenia. Kiedy wnętrze jest duże, możliwości wyboru są nieograniczone, gdy jadalnia nie jest zbyt przestronna warto postawić na zakup stołu z blatem w kształcie koła. Taki model zajmuje mniej miejsca i jest bardziej komfortowy. Dobrze prezentuje się na środku pomieszczenia. Ponadto, zaletą okrągłego stołu jest podział miejsc, który sprawia, że wszystkie są równoważne. 

Do wyboru mamy modele z rozkładanym bądź nierozkładanym blatem. Producenci oferują je w wielu wybarwieniach, z blatem fornirowanym lub szklanym, nadającym wnętrzu nowoczesny wygląd. W asortymencie sklepów dostępne są również niezwykle szykowne stoły z charakterystycznymi frezami i masywnymi nogami w ludwikowskim stylu. Bardziej lżejszą wizualnie opcją są modele oparte na ażurowych, drucianych nóżkach, które z pewnością nie przytłoczą naszej jadalni.  

Zobaczcie kilka naprawdę ciekawych modeli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA