Meble.com.pl - komfort na miarę

Częściowo przeszklone szafki górne, które nieco odsłaniają umieszczone w nich przedmioty dodają aranżacji lekkości. Na zdjęciu kuchnia Nika. Fot. Black Red White

Meble w kuchni. 12 kolekcji z frontami ze szkła

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 lip 2017 08:37

Szkło jest chętnie stosowane w meblach kuchennych. Nadaje meblom lekkości i pozwala na ładne wyeksponowanie kuchennej zastawy i dekoracji.

Szkło w kuchni to rozwiązanie funkcjonalne i efektowne i we wnętrzu kuchni robi ogromną karierę. Najczęściej zabezpiecza ścianę nad blatem, jednak producenci coraz chętniej stosują je jako element wykończenia frontów. Gładka tafla szkła świetnie się nadaje do małej kuchni, ponieważ znakomicie powiększa wnętrze. Szkło jest też bardzo dekoracyjne. Fronty z kolorowego szkła sprawiają, ze aranżacja całego wnętrza nabiera charakteru. Szklane fronty są również dość łatwe do utrzymania w czystości. 

Zamocowanie w zabudowie szkła, w zależności od jego wykończenia da we wnętrzu różny efekt. Szkło bezbarwne ukaże zawartość szafki, z kolei szkło matowe będzie neutralnym wykończeniem mebli. Subtelnie przykryje przechowywane przedmioty, a jednocześnie zapewni meblom lekki wygląd. Szkło kolorowe czy z nadrukiem wyznaczy charakter wnętrza i doda mu stylu. Duży wybór wykończenia i kolorów szkła pozwala zrealizować dowolne projekty kuchni. 

Sprawdź jak prezentują się meble ze szkłem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA