Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia w kształcie litery U. Otwarta półka zamiast tradycyjnej, górnej zabudowy, sprawia, że wnętrze nabiera lekkości. Projekt: Maciej Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w kuchni. Modne propozycje z otwartymi półkami

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 kwi 2017 07:01 (aktualizacja: 30 kwi 2017 12:58)

Otwarte półki sprawiają, że kuchenna zabudowa zyskuje lekki wygląd. To również świetny sposób na wyeksponowanie ulubionych pamiątek czy kuchennych drobiazgów.

Meble z otwartymi półkami to świetny sposób na urozmaicenie wyglądu kuchni oraz nadanie mu ciekawego wyrazu. Uważnie przemyślane otwarte szafki to również ciekawy i wygodny sposób na przechowywanie pamiątek, ulubionych dekoracji, książek kucharskich, talerzy, kubków czy też butelek z winem. 

Otwarte półki możemy umieścić zarówno w dolnej zabudowie, jak też górnej. Pięknie prezentują się również jako urozmaicenie wyspy czy półwyspu. Gdy nasza kuchnia jest otwarta na salon, warto umieścić je w wyspie od strony salonu. Sprytnie rozmieszczone szafki sprawdzą się jako podręczna biblioteczka na książki, możemy umieścić tam też kwiaty czy też ramki ze zdjęciami. Otwarta kuchenno-dzienna strefa zyska wówczas przyjazny i wizualnie spójny wygląd. 

Sprawdźcie modne pomysły na meble w kuchni z otwartymi półkami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA