Biała kuchnia w połysku, kształcie litery U. Stanowi doskonałe tło dla aranżacji salonu. Projekt: Arkadiusz Grzędzicki. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 cze 2017 10:03 (aktualizacja: 12 cze 2017 13:57)

Meble w kuchni. Najmodniejsze propozycje w bieli

Jasne meble do kuchni nie wychodzą z mody. Najmodniejsze aktualnie są te z matowymi frontami. Zobaczcie piękne meble w kolorze białym.

Biel w kuchni to rozwiązanie bardzo popularne. Jasne meble świetnie sprawdzają się we wnętrzach małych, wąskich lub nieustawnych. Jasne meble stanowią świetne tło w sytuacji, gdy nasza kuchnia jest otwarta na salon. Białe meble świetnie prezentują się w towarzystwie różnych dodatków i detali dekoracyjnych. Doskonale czują się w otoczeniu zarówno subtelnych pasteli, jak i mocnych, zdecydowanych kolorów.

Więcej na temat modnych mebli do kuchni znajdziesz TU

Białe kuchnie z połyskującymi frontami wpisują się w modne trendy aranżacyjne i dają ogromne możliwości – świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i utrzymanych w minimalistycznym stylu. Zdecydowanym faworytem obecnego sezonu są jednak meble z matowymi frontami oraz białe meble ocieplone delikatnymi wstawkami drewna. Meble matowe to pięknie komponują się z bardzo modną aktualnie stylistyką loft czy też zainspirowaną klimatem skandynawskim. 

Sprawdź piękne kolekcje w kolorze białym. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce