Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Targa wyróżnia się matowymi, klasycyzującymi frontami. Fot. Nobilia

Meble w kuchni. Nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 kwi 2017 09:48 (aktualizacja: 21 kwi 2017 11:22)

Kuchnia to serce domu. Tu przygotowujemy posiłki i spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Ważne jest, aby była funkcjonalna i komfortowa.

Kuchnia to najważniejsze miejsce w każdym domu, dlatego powinna być funkcjonalna, wygodna i dostosowana do potrzeb i trybu życia domowników. Meble kuchenne aktualnie dostępne w polskich sklepach umożliwiają stworzenie wymarzonej aranżacji kuchni.

Do wyboru mamy zarówno propozycje klasyczne, jak też wyróżniające się nowoczesną stylistyką. Nie brakuje także rozwiązań zainspirowanych stylistyką loft czy też skandynawską. Nie ma w zasadzie również żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wybór koloru frontów czy wykończenie kuchennego blatu. Najmodniejsze aktualnie są barwy stonowane, tj. biel, szarości czy beż. Często występują w duetach tworząc na meblach geometryczne podziały. 

Nadal modny jest połysk, choć aktualnie na popularności coraz bardziej zyskuje efekt mat. Jasne, matowe szafki prezentują się bardzo uniwersalnie i harmonijnie wtapiają się w aranżację wnętrza. Gdy nasza kuchnia jest otwarta na salon, stanowią dekoracyjne tło dla strefy dziennej bądź jadalnianej.

Sprawdź nowości do kuchni aktualnie dostępne w polskich sklepach. Zebraliśmy zarówno gotowe propozycje, jak też meble pod zabudowę.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA