Meble.com.pl - komfort na miarę

Biało szara kuchnia utrzymana w nowoczesnym stylu. Czarny sprzęt AGD świetnie urozmaica całość. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w kuchni. Piękne biało-szare propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 lis 2016 11:32 (aktualizacja: 09 lis 2016 11:50)

Połączenie bieli i szarości to bardzo modne rozwiązanie. Takie zestawienie kolorystycznie wyjątkowo pięknie prezentuje się we wnętrzu kuchennym.

Ponura i zimna - to pierwsze skojarzenie, które może się nasuwa się na myśl o białej kuchni. Jeśli jednak dodamy odrobinę koloru szarego otrzymamy wyjątkowe połączenie. Białe fronty szafek i szare blaty lub ściany to duet idealny. W takiej minimalistycznej, szaro-białej kuchni z pewnością dobrze poczują się miłośnicy nowoczesnych wnętrz. 

Osoby, które preferują wnętrza monochromatyczne, ale też wizualnie ciepłe projektanci wnętrz proponują urozmaicenie biało-szarej kompozycji delikatnym wstawkami ciepłego drewna. Drewno w jasnym kolorze urozmaici aranżację, a także znakomicie ją ociepli. Także dzięki dodatkom w naszych ulubionych kolorach możemy co jakiś czas zmieniać wygląd aranżacji. Raz może dominować w niej czerń, innym razem zieleń lub kolor żółty. Na na szaro-białym, neutralnym tle, w zasadzie każdy kolor pod postacią dodatków prezentuje się wyjątkowo ładnie.

Sprawdź piękne biało-szare aranżacje kuchni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA