Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia San Marino marki Gała Meble, to stonowane barwy, doskonale pasujące do skandynawskich wnętrz. Fot. Gała Meble

Meble w kuchni. Stylowe propozycje ze szkłem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 cze 2017 09:25 (aktualizacja: 05 cze 2017 09:49)

Meble bogate w przeszklenia są lekkie w wyglądzie i bardzo eleganckie. W przeszklonych meblach ciekawie wyeksponujemy eleganckie przedmioty, jak serwis kawowy czy książki z pięknymi grzbietami.

Szkło towarzyszy kuchniom nowoczesnym i wyróżniającym się stylowym wyglądem. Fantastycznie łączy się i wygląda z prostymi bryłami. Prosta powierzchnia odbija światło, lśni, połyskuje i powiększa przestrzeń. Szkło świetnie sprawdzi się także w kuchniach industrialnych czy rustykalnych. Na meblach pięknie prezentuje się pod postacią dekoracyjnych witraży lub przeszklonej witryny. 

Szkło w meblach można zastosować na wiele sposobów. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem w polskich kuchniach jest zastosowanie szkła jako fronty szafek z górnej części zabudowy. Takie szafki można dodatkowo podświetlić, co dodatkowo uwydatnia ich zalety wizualne. Szyba może być mleczna lub przezroczysta, matowa lub błyszcząca – wszystko zależy od naszych upodobań i gustu.

Warto wiedzieć, iż szkło w kuchni nie zawsze musi grać pierwsze skrzypce. Równie dobrze wygląda jako dodatek i element dekoracyjny, np. jako element zabezpieczający ścianę nad blatem. 

Sprawdź piękne aranżacje kuchennych wnętrz ze szkłem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA