Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia "Rocca" marki Schuller. Drewno świetnie komponuje się z różnorodnymi dodatkami. Fot. Schuller

Meble w kuchni. Zobacz ciepłe, drewniane propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 gru 2014 11:16 (aktualizacja: 03 gru 2014 08:05)

Klasyczna kuchnia z rysunkiem drewna to propozycja, która nigdy się nie znudzi czy straci na popularności. Prosta i elegancka wprowadza do domu ciepło i rodzinny klimat.

Meble wyróżniające się rysunkiem drewna prezentują się bardzo stylowo - i to zarówno te, wykonane z czystego surowca, jak i fornirowane drewnianą okleiną. Sprawiają, że wnętrze staje się przytulne, a w kuchni panuje ciepły, rodzinny klimat.

Drewniana kuchnia lubi towarzystwo innych materiałów: kamienia, szkła, metalu, a nawet plastiku. Świetnie komponuje się także z różnymi dodatkami - jej urok świetnie podkreślają zwłaszcza doniczki ze świeżymi ziołami czy przedmioty z plecionki lub wikliny. Zamiast przemalowywać ściany, zmieniać meble i kafelki, wystarczy zadbać o odpowiednie naczynia, które dobrane konsekwentnie i z wyczuciem nadadzą rustykalnemu wnętrzu nowy wizerunek. Ponadto, na drewnianych frontach bardzo ładnie prezentują się ozdobne ornamenty czy frezowania.  

Jeśli chodzi o paletę najpopularniejszych aktualnie kolorów drewna, do wyboru mamy zarówno odcienie jasne, tj. olchy czy sosny, aż do ciemnych kolorów orzecha czy czarnego dębu. Biała drewniana kuchnia natomiast, jest ponadczasowa i świetne pasuje do kuchni otwartej połączonej z jadalnia czy salonem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA