Meble.com.pl - komfort na miarę

Podstawową zaletą kuchni w stylu minimalistycznym jest to, że łatwo w niej utrzymać porządek. Pomagają w tym także lakierowane powierzchnie, które szybko można umyć. Kuchnia "Z7". Fot. Zajc Kuchnie

Meble w kuchni. Zobacz propozycje w subtelnych beżach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 lut 2015 08:56 (aktualizacja: 16 lut 2015 08:08)

Marzysz o jasnej, świetlistej i przestronnej kuchni, ale znudziła ci się biel? Mamy dla ciebie świetną alternatywę. Dzięki subtelnym beżom twoje wnętrze będzie jasne i przytulne.

Stonowane, ale z pewnością nie nudne beże to ciekawa opcja dla tych, którym biel we wnętrzu kuchni wydaje się zbyt ryzykowna. Stonowana, beżowa kolorystyka jest jasna i pogodna, a jednocześnie elegancka i ponadczasowa. To właśnie dzięki tym zaletom kolor ten, tak dobrze przyjął się we wnętrzach.

Beż może przybierać wiele twarzy. W praktyce trudno jest nazwać wszystkie jego odcienie. Zazwyczaj beżowe kolory ścian określamy jako jasne (rozbielone), ciemne, „czyste” (neutralne), ciepłe (z domieszką żółtego) oraz tzw. „brudne” (z domieszką szarości).

Kuchnie w tym kolorze można zaaranżować w tonacji klasycznej, jak też elegancko minimalistycznej. Odcienie beżowego dobrze sprawdzają się użyte na górnych frontach, stanowiąc uniwersalną bazę do wyeksponowania innych elementów zabudowy kuchennej. Świetnie wyglądają zwłaszcza w towarzystwie szarości i brązów. Dla ożywienia można je łączyć z dodatkami w mocniejszych kolorach np. pomarańczą, czerwienią czy fioletem. 

Zobacz kilka aranżacji, które z pewnością cię zainspirują.    

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA