Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Flores" marki Aquaform, dostępna w kolorach białym i legno jasne. Meble wyróżnia prosty design oraz niewielkie wymiary. Cena: od ok. 199 zł. Fot. Aquaform

Meble w łazience. 10 nowoczesnych kolekcji w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 gru 2014 13:39 (aktualizacja: 05 gru 2014 07:56)

Biel to wciąż numer jeden w wyposażeniu wnętrz. Nie mniejszą popularność notuje także w pokojach kąpielowych. Nic dziwnego. Kolor biały sprawia, że pokój kąpielowy wygląda czysto i elegancko, a za pomocą niewielkich zmian możemy wykreować jego szybką metamorfozę.

Białe meble w łazience to hit sezonu. W najmodniejszej wersji jest „total look”, czyli całe meble w jednym kolorze. Inna modna opcja to białe szafki i słupki ocieplone wstawkami z rysunkiem drewna. 

Nie da się ukryć, że do bieli pasuje niemal wszystko - doskonale komponuje się z pozostałymi elementami umeblowania łazienki, a jeśli zajdzie potrzeba odświeżenia pomieszczenia, wystarczy zmienić dodatki bądź kolor ścian.

Wybór kolekcji dostępnych w kolorze białym na rynku jest bardzo duży. Meble różnią się nie tylko wzornictwem czy stylistyką, ale także temperaturą koloru białego. Może ona mieć odcień zimny o zabarwieniu niebieskawym lub ciepły o zabarwieniu żółtym. Bardzo modny jest również kolor biały w połysku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA