Meble.com.pl - komfort na miarę

System "Life" marki Koło. Fot. Koło

Meble w łazience. 10 propozycji w połysku

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 wrz 2014 10:27

Meble w połysku to ciągle nr 1. jeśli chodzi o modne wzornictwo. Najciekawsze modele łącza się z ciepłym drewnem lub intensywnym kolorem.

W ostatnich latach pomieszczenia łazienkowe – podobnie jak kuchenne – przeszły ogromną metamorfozę. Z miejsca, które służyło jedynie do wykonywania codziennej toalety, łazienka stała się integralną częścią całego mieszkania – pomieszczeniem gdzie szuka się także relaksu i wypoczynku.Nowoczesna łazienka to pokój kąpielowy – miejsce komfortowe, eleganckie, równie ważne co salon czy kuchnia.

Adekwatnie do wzrastającego znaczenia łazienki w wnętrzu, zmieniły się także elementy jej wyposażenia. Zmiany te przejawiają się m.in. coraz większym zróżnicowaniem oferty, a także powielaniem dominujących trendów funkcjonalnych i stylistycznych z innych segmentów meblowych.

Jeśli chodzi o wzornictwo ciekawych modeli w połysku, biel nie traci na popularności. Pojawiły się też nowe rozwiązania stylistyczne np. meble połyskujące kolorem szarym, czarnym, fioletowym czy bordo. Biel w łazienkach cieszy się powodzeniem ze względu na swoje "powiększające" przestrzeń właściwości. Pięknie odbija światło i sprawia, że przestrzeń nie wydaje się przytłoczona nadmiarem mebli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA