Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Goya" z jednoszufladkową szafką podumywalkową z chromowanym uchwytem. Seria wykonana w kolorystyce „barw ziemi”. Fot. Elita

Meble w łazience. 15 kolekcji w drewnie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 gru 2014 08:20 (aktualizacja: 15 gru 2014 08:54)

O zaletach mebli z rysunkiem drewna nie trzeba przekonywać. Są piękne, pełne uroku i sprawiają, że wnętrze wydaje się ciepłe i przytulne. Czy sprawdzają się również w łazience? Zobaczcie sami...

Meble z rysunkiem drewna to jeden z trendów wzorniczych, który we wnętrzach króluje od kilku sezonów. W kuchni, w salonie czy w łazience drewniane meble tworzą naturalny, ciepły klimat, charakteryzują się trwałością i unikalnym pięknem.

Jeśli chodzi o wzornictwo, oferta "drewnianych" mebli do łazienki jest bardzo bogata - do wyboru mamy zarówno kolekcje typowo nowoczesne, jak też masywne i ciężkie w formie meble klasyczne. Producenci i sklepy meblowe idą naprzeciw oczekiwaniom różnorakich gustów, dlatego meble łazienkowe to zarówno nieskomplikowane wzorniczo szafki podumywalkowe, których prostota połączona z elegancją drewna, ale także formy dość wymyślne i osobliwe.  

Oczywiście najwięcej jest propozycji w jasnych kolorach, przy czym dużą popularnością cieszą się różnorodne kombinacje drewna z kolorem białym. Modne są maty, a nawet tzw. efekt drewna na wysoki połysk.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA