Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała szafka na całą długość ściany sprawia, że łazienka wygląda na nieco większą. Drewniany blat z grubej deski czyni j bardziej naturalną i przytulną. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w łazience. Drewniane kolekcje pod zabudowę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 marz 2016 11:45 (aktualizacja: 31 marz 2016 08:19)

Drewniane meble to świetny sposób na ocieplenie wnętrza. Sprawdź jak pięknie prezentują się w łazience.

Drewniane meble świetnie prezentują się we wnętrzu łazienki. Nie musimy też obawiać się, iż wrażliwe na wodę, parę czy środki chemiczne drewno zniszczy się czy też z czasem straci na wyglądzie. Drewniane elementy dedykowane wnętrzom łazienkowym są impregnowane oraz zabezpieczone specjalną warstwą, która chroni je przed zniszczeniem. 

Drewno we wnętrzu łazienki pięknie prezentuje się pod postacią mebli, ale także jako element wykończenia ścian czy obudowa wanny. Drewniane meble najczęściej wykonywane są przez stolarza, na zamówienie. Łazienka ze względu na swój niewielki rozmiar, ale często także nietypowy układ nie jest bowiem prosta w aranżacji. Aby, w pełni wykorzystać dostępne miejsce najlepiej więc postawić na meble wykonywane na zamówienie, które idealnie wypełnią wszelkie zakamarki naszej łazienki. Dzięki temu wnętrze stanie się funkcjonalne, a jego możliwości w pełni wykorzystane.  

Sprawdź jak można wprowadzić drewno do wnętrza łazienki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA