Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała szafka na całą długość ściany sprawia, że łazienka wygląda na nieco większą. Drewniany blat z grubej deski czyni j bardziej naturalną i przytulną. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w łazience. Piękne propozycje pod zabudowę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 sie 2016 11:13 (aktualizacja: 16 sie 2016 12:45)

Meble łazienkowe robione na wymiar to komfort i wygoda. Są one idealnie dostosowane do naszych wymagań oraz potrzeb wnętrza.

Są wygodne, funkcjonalne i dopasowane do naszych potrzeb. Meble wykonywane na zamówienie to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnej łazienki. Wykonując meble na zamówienie, można całkowicie kontrolować każdy etap ich produkcji. Od planowania przeznaczenia po wybór materiałów, okuć i wykończenia. 

Czy to, co zaplanowaliśmy, można zrobić lepiej, taniej, bardziej kreatywnie? Prawdopodobnie tak, a wiedza na temat trendów i nowych rozwiązań bardzo w tym pomoże. Blogi, portale, magazyny to świetne źródła wiedzy. Warto też zapytać samego stolarza, jakie rozwiązania są obecnie najchętniej wybierane, co umożliwiają i dlaczego warto je mieć. Dzisiaj nawet zawias zawiasowi nierówny, a rozwiązania z zakresu okuć meblowych potrafią być bardzo zaskakujące. 

Równie ważnym krokiem jest decyzja, co do układu szafek i szuflad w meblach. Ta kwestia nabiera szczególnego znaczenia, kiedy mowa o małych wnętrzach. Ważne jest bowiem, meble były jak najbardziej pojemne, nie zajmowały cennego miejsca, a szafki otwierały się bez problemu na całą szerokość. 

Jeżeli meble mają służyć latami, musimy zadbać o jakość materiałów, z których są wykonane. Warto zwrócić uwagę na blat szafki umywalkowej oraz powierzchnie frontów, elementy szybko bowiem ulegają zniszczeniu. W łazience dobrze jest zastosować materiały odporne na działanie wody czy środków chemicznych. Korpusy i fronty jeżeli są drewniane, to powinny być wykonane z mocnego drewna, dodatkowo zabezpieczonego odpowiednim lakierem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA