Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Splendour to świetne uzupełnienie wnętrz w stylu loft. Fot. Opoczno

Meble w łazience. Sprawdź nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 lut 2017 10:48 (aktualizacja: 06 lut 2017 12:21)

Modna łazienka powinna posiadać ponadczasowe wyposażenie. Przy wyborze mebli łazienkowych stawiamy nie tylko na ich praktyczność, ale również wygląd.

Wybór mebli do łazienki jest dość zróżnicowany. Możemy zakupić zarówno kolekcje stylizowane, jak też typowo nowoczesne. Najwięcej jest zestawów w kolorze białym, coraz częściej można jednak spotkać meble z dekorami drewnopodobnymi. Warianty inspirowane prostotą i pięknem naturalnego surowca, wprowadzają do łazienki niezaprzeczalny urok, dodając jej ciepła i przyjaznego klimatu.

Wciąż dość popularnym rozwiązaniem są fronty z wysokim połyskiem. Rozjaśniają przestrzeń i świetnie prezentują się zarówno w niewielkich przestrzeniach, które powiększają optycznie, jak i w większych pokojach kąpielowych, którym dodają blasku. 

Osoby, które obawiają się monochromatycznych łazienek w jasnych barwach, producenci proponują wyraziste wnętrza w kontrastowych kolorach. Czarny jako kolor prestiżu i elegancji nadaje przestrzeni bardziej nowoczesnego charakteru i wbrew powszechnej opinii, jeśli jest użyty w odpowiednich proporcjach, wcale nie przytłacza aranżacji. Kolorowe meble to świetne tło dla białej ceramiki, geometrycznych dodatków i jasnych płytek. 

Sprawdź nowości meblowe z polskich sklepów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA