Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Smart. Możemy wybierać między bielą, a szarością frontów, które korespondują z obudową w kolorze jasnego jesionu. Fot. Cersanit

Meble w łazience. Wybierz kolekcje z jasnego drewna!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 lut 2015 14:52 (aktualizacja: 23 lut 2015 07:56)

Meble z rysunkiem jasnego drewna wspaniale ocieplają łazienkę wyłożoną płytkami czy kamieniem. Subtelna elegancja tych produktów jest widoczna w każdym detalu.

Jeśli szukacie sposobu na uzyskanie przytulnego wystroju łazienki warto zwrócić uwagę na meble wyróżniające się jasnym rysunkiem drewna. Dzięki temu rozwiązaniu łazienka nabiera wyrafinowanego gustu. Każdy nawet najmniejszy drewniany szczegół nadaje bowiem wnętrzu naturalności i ciepła.

Oferta rynkowa takich mebli jest bardzo duża. Szczególną uwagę zwracają jednak modele klasyczne, bogate w detalach i formie. Kolekcje dobrej jakości są odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwym działaniem wody. Korpusy i fronty mebli łazienkowych wykonuje się z płyt twardych i odpornych na odkształcenia, a ich powierzchnię pokrywa się folią lub laminatem (miejsca niewidoczne). Fronty natomiast wykańcza się naturalnym fornirem, który dodatkowo zabezpieczany jest kilkoma warstwami lakieru. Dzięki temu drewniane meble łazienkowe są bardzo trwałe i przez lata cieszą naturalnym pięknem.

Zobaczcie kolekcje wyróżniających się jasnym rysunkiem drewna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA