Meble.com.pl - komfort na miarę

Najważniejsze przy wyborze leżaka jest to, aby stelaż był stabilny i trwały, a siedzisko wygodne. Fot. Manutti

Meble w ogrodzie. 10 leżaków, które pozwolą Ci wypocząć

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 maj 2015 13:22 (aktualizacja: 12 maj 2015 08:52)

Wygodne leżaki i leżanki to gwarancja udanego wypoczynku zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Zobaczcie 10 ciekawych propozycji.

W ofercie sklepów dostępne są leżaki ogrodowe, plażowe oraz fotele, które po rozłożeniu oparcia pełnią podobną rolę. Najczęściej spotykane modele wykonane są z drewna lub plastiku - te pierwsze wyglądają bardzo elegancko, natomiast drugie są lekkie i praktyczne. Inny popularny materiał z którego wykonuje się leżaki to tachnorattan. Materiał ten jest niezwykle odporny na zmienne warunki atmosferyczne. W zasadzie nie wymaga konserwacji, nie traci koloru, a do utrzymania go w czystości wystarczy odrobina wody lub ewentualnie łagodne środki czyszczące. Warto również zwrócić uwagę na modele, które można łatwo złożyć. Jest to aspekt dość istotny z punktu widzenia właścicieli hoteli czy ośrodków SPA, którym zależy na oszczędności miejsca w magazynie.

Najważniejsze przy wyborze leżaka jest to, aby stelaż był stabilny i trwały, a siedzisko wygodne. Warto zaopatrzyć się również w wygodną poduszkę, która nie tylko poprawi komfort wypoczynku, ale sprawi też, że nasz taras zyska ciekawy wygląd. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA