Meble.com.pl - komfort na miarę

Współczesne sofy ogrodowe zachwycają swoim wyglądem do tego stopnia, że można je również wykorzystać jako mebel salonowy. Fot. Ego Paris

Meble w ogrodzie. Modne, super wygodne sofy i leżanki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 lip 2015 09:10 (aktualizacja: 06 lip 2015 08:16)

Latem chętnie wypoczywamy na świeżym powietrzu. Aby odpoczynek w ogrodzie lub na tarasie był komfortowy, warto zaopatrzyć się w wygodną leżankę. Zobacz modne i super wygodne modele.

Nie tylko w salonie, ale też na tarasie czy w ogrodzie potrzebujemy wygodnego miejsca do siedzenia. Świetnie sprawdzą się wówczas sofa ogrodowa lub wszelkiego rodzaju leżanki. Wykonane z technorattanu lub kompozytów, mogą swobodnie stać na świeżym powietrzu, ponieważ nie starszne im deszcze czy palące słońce. Dzięki miękkim poduchom na siedzisku i oparciu, zapewniają ogromny komfort użytkowania. Niektóre modele mogą się wręcz wydawać wygodniejsze niż niejedna salonowa sofa. 

Ciekawym rozwiązaniem są leżanki i sofy modułowe, które pozwalają na tworzenie z nich dowolnych kompozycji i dopasowanie do wielkości tarasu. Oprócz wygodnych mebli do siedzenia, warto zaopatrzyć się również w pufy ogrodowe, które są szczególnie lubiane przez dzieci, jak również stolik kawowy. Dzięki temu stworzymy w ogrodzie czy na tarasie wygodną strefę wypoczynku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA