Meble do przedpokoju Kaspian. W ramach systemu dostępnych jest wiele elementów. Fot. BRW

Meble do przedpokoju Kaspian. W ramach systemu dostępnych jest wiele elementów. Fot. BRW

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 gru 2015 13:43 (aktualizacja: 14 gru 2015 09:17)

Meble w przedpokoju. Zobacz modne rozwiązania

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które widzą goście. Jego estetyczna i funkcjonalna aranżacja jest więc bardzo ważna.

Wybór dostępnych rozwiązań oraz mebli do przedpokoju w polskich sklepach jest dość zróżnicowany. W pomieszczeniu możemy zaplanować szafę pod zabudowę lub wyposażyć je w gotowe meble. Zwykle taki zestaw tworzy komoda z szufladami na buty oraz drobną odzież wierzchnią, szafa z lustrem na kurtki i płaszcze oraz, jeśli nasz przedpokój jest wystarczająco duży - możemy ustawić tam także ławkę lub stojący wieszak. 

Niezwykle oryginalnym rozwiązaniem jest zamontowanie w przedpokoju szafy wnękowej lub ruchomego regału. W przypadku przedpokojów otwartych na inne pomieszczenia ażurowy regał może służyć do przedzielenia pomieszczeń. Część, którą można przesuwać zaznacza granicę między strefą wejściową, a jednocześnie nie ogranicza dostępu do wnętrza szafy i pełni rolę wieszaka na ubrania dla gości. 

W wąskim przedpokoju można zamontować szafę wnękową. Umieszczony we wnęce mebel nie zajmuje miejsca w przejściu, a wielkoformatowe skrzydła drzwi zapewniają łatwy dostęp do zawartości szafy. Ponadto meble można idealnie dopasować do układu wnętrza, także układ półek, szuflad i wieszaków konfigurowany jest na indywidualne życzenie. Swobodę daje również sposób wykończenia drzwi, który może harmonizować z wystrojem wnętrza. Do wyboru dostępna jest szeroka paleta wykończeń w fornirze, lakierze, szkle lacobel, a nawet skórze czy betonie.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce