Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel Henry ma nie tylko piękną kolorystykę, ale i zdobne pikowania na oparciu. Cena w zależności od dystrybutora. Ok. 1.200 zł. Fot. Etap Sofa

Meble w salonie. 10 ciekawych foteli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 marz 2017 12:18

Jeden, dwa lub więcej - zawsze warto mieć fotel w salonie. Zapewnia on dużą wygodę wypoczynku i może jednocześnie nadać aranżacji charakter.

Fotele to najbardziej lubiane meble w salonie. Zapewniają maksymalną wygodę - głównie dlatego, że siedzi się w nich samemu, a więc nikt nam nie wadzi. Ponadto mają wysokie oparcia, przez co zapewniają wsparcie dla całych pleców, jak również wygodne podłokietniki, na których możemy ułożyć ręce w komfortowej pozycji. Jeśli dopasujemy do fotela podnóżek, będziemy mieli mebel wprost stworzony do wypoczywania.

Do klasycznych salonów idealnie pasują fotele o masywnej formie, przypominające meble z ludwikowskiego dworu. Modele te oprócz dużego siedziska, mają często również "uszy" na zakończeniach oparcia. To idealne fotele do krótkiej drzemki.

W nowoczesnym salonie doskonale sprawdzi się fotel, który formą zupełnie nie przypomina tych masywnych, klasycznych modeli, a wygląda raczej jak krzesło z podłokietnikami. Takie fotele mają lekką formę  i doskonale komponują się z minimalistycznymi aranżacjami wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA