Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Loren do pokoju dziennego marki Black Red White to kolekcja delikatna i bardzo przytulna zarazem. Białe fronty na wysoki połysk zamknięto w korpusy z jasnego drewna. Fot. BRW

Meble w salonie. 10 ekstra kolekcji na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 sie 2015 09:31 (aktualizacja: 13 sie 2015 07:47)

Meble na wysoki połysk mają długą listę zalet. Zobacz najciekawsze kolekcje i przekonaj się, jak ciekawie możesz urządzić swój salon.

Wybierając meble do salonu zawsze pojawia się to samo pytanie: jakie fronty wybrać? Do wyboru mamy fronty w wykończeniu matowym, półmatowym oraz na wysoki połysk. Jeśli planujemy urządzić wnętrze nowocześnie, warto sięgnąć po meble w połysku. Mają one szereg zalet. 

Meble na wysoki połysk doskonale sprawdzają się w małych wnętrzach. Blask jaki wokół siebie roztaczają optycznie powiększa pomieszczenia. Wszystko przez to, że odbijając wizerunek pozostałych mebli, działają jak lustro. Doskonale odbija również światło, dzięki czemu wnętrza stają się bardziej świetliste. Aby meble nie były zbyt zimne, warto wybrać kolekcje ocieplone drewnem. Jego nierównomierna struktura doskonale łączy się z gładkimi powierzchniami. 

W salonach meblowych znajdziemy fronty na wysoki połysk w niemal wszystkich kolorach tęczy. Najmodniejsze to białe, szare oraz beżowe odcienie. Chcąc wprowadzić do wnętrza nieco energii, można wybrać fronty w żywych kolorach. Doskonale sprawdzą się czerwienie, fiolety, a także mocne odcienie żółtej barwy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA