Meble.com.pl - komfort na miarę

Dzięki połączeniu bieli z elementami w dekorze Dąb Riviera Jasny meble z kolekcji Lyon sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych, a wnętrze nimi urządzone jest przytulne i świeże. Fot. Meble Wojcik

Meble w salonie. 10 gorących nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 maj 2017 11:40 (aktualizacja: 12 maj 2017 11:50)

Nowości meblowe do salonu wyróżniają się eleganckim wyglądem i komfortem użytkowania. Sprawdź nowości z oferty producentów.

Salon to najważniejsze miejsce w każdym domu, dlatego powinien być funkcjonalny, wygodny i dostosowana do potrzeb i trybu życia domowników. Meble aktualnie dostępne w polskich sklepach umożliwiają stworzenie wymarzonej aranżacji wnętrza salonu. 

Do wyboru mamy zarówno propozycje klasyczne, jak też wyróżniające się nowoczesną stylistyką. Nie brakuje rozwiązań zainspirowanych stylistyką loft czy też skandynawską. Nie ma w zasadzie również żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wybór koloru frontów czy detali dekoracyjnych. Najmodniejsze aktualnie są barwy stonowane, tj. biel, szarości czy beż. Często występują w duetach tworząc na meblach geometryczne podziały. 

Nadal modny jest połysk, choć aktualnie na popularności coraz bardziej zyskuje efekt mat. Jasne, matowe szafki prezentują się bardzo uniwersalnie i harmonijnie wtapiają się w aranżację wnętrza.

Sprawdź nowości do salonu aktualnie dostępne w polskich sklepach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA