Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Bianco to zestawienie bieli i drewna. Lekkości bryle nadaje światło o ciepłej poświacie. Fot. Meble Paged

Meble w salonie. 10 kolekcji z oświetleniem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 sie 2016 09:48

Meble z oświetleniem posiadają wiele zalet. Nie tylko zapewniają dodatkowe miejsce na przechowywanie, są także świetnym źródłem dodatkowego światła.

Meble z oświetleniem oferują wiele korzyści. Pięknie urozmaicają wnętrze, a drobne punkty świetlne zlokalizowane nad bądź pod półkami, efektownie eksponują umieszczone na nich przedmioty. Nic więc dziwnego, że producenci chętnie oferują ciekawe i modne propozycje mebli z systemami iluminacji. Tego rodzaju propozycji jest na rynku tak wiele, że nie sposób je wszystkie zaprezentować. 

Zestaw oświetleniowy może być zamontowany na tylnych krawędziach półek lub na całej długości ich frontowych krawędzi. Nic nie czyni mebla bardziej zjawiskowym niż zamontowane światło dające rozproszoną wiązkę, która delikatnie opada na taflę szkła.  

Inne ciekawe propozycje to te, w których oświetlenie montowane jest w dolnej części mebla, stanowiąc jego oryginalny element dekoracyjny. Zwykle są to małe lampki halogenowe, montowane na wysięgnikach lub w specjalnie do tego przygotowanych umieszczonych nad szafkami płytach, instalowane pośrodku szerokości szafek. Pełnią rolę dekoracyjną, podkreślają linie mebli, a po otwarciu drzwiczek oświetlają ciemne półki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA